Turizm Sektöründeki Firmalarımız

10 yıldır turizm sektöründe edindiği tecrübelerle, sektörün önde gelen markalarına yol arkadaşlığı yapan CRM Grup, 2021 yılı itibariyle masanın diğer tarafına da geçerek Holimax ile opersyonlarına başladı. Turizm sektöründe pazarlama tecrübelerini, son kullanıcıyla da paylaşan CRM Grup, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri oldu. Turizmde fark yaratmayı hedefleyen CRM Gup, Regnum Partners ile de Türkiye’nin ilk turizm sektörüne özel influencer ajansını kurdu.

01 Crm Turizm

Markaların Google aramalarında avantajlı bir şekilde rekabete ortak olmaları ve rakiplerinin önüne geçmeleri için en verimli dijital stratejileri kurgulamaya devam ediyoruz. Bir markanın dijital dünyada ihtiyacı olan tüm hizmetleri profesyonel olarak, en hızlı şekilde almasını sağlıyoruz. Profesyonel kadromuzla dijital alanda elde ettiğimiz başarı ile Google tarafından 12 kez ödüllendirilerek deneyimimizi tescilledik.

Siz de bizimle çalışarak, kısa süre içerisinde satışlarınızdaki ve markanıza gösterilen ilgideki artışı gözlemleyebilir, alacağınız hizmetler kapsamında elde edeceğiniz raporlarla da bu artışı analitik olarak doğrudan görebilme fırsatı bulabilirsiniz.

crmturizm.com
Gelişmeler

CRM Grup, turizm yatırımlarına Le Chic Fethiye Otel ile devam ediyor!

CRM Grup, turizm yatırımlarına Le Chic Fethiye Otel ile devam ediyor!

02 Holimax

Türkiye’nin tatil standartlarını değiştiren, yenilikçi anlayışı ve güvenilir hizmet kalitesiyle rakiplerinden ayrılan HOLIMAX, CRM Grup yatırımı olarak hayata geçirildi. 2011 yılından itibaren yüzlerce turizm tesisine yol arkadaşlığı yapan CRM Turizm çatısı altında kurulan HOLIMAX, güvenli tatilin en önemli markalarından biri olarak öne çıkıyor.

Eğlence parkları yatırımları, sağlık turizmi yatırımları, gayrimenkul sektörü yatırımları, yeme içme yatırımları, müzik sektöründeki faaliyetlerinin yanı sıra, call center hizmeti, dijital pazarlama ve satış desteği ile turizm tesislerinin en önemli partnerlerinden biri olan CRM Grup, Holimax markası ile de müşterilerine uluslararası hizmet kalitesiyle çözümler sunuyor.

Türkiye’nin en önemli destinasyonlarına seyahat etme imkanı sunan Holimax, rezervasyonunuzu yaptığınız andan itibaren, tatilinizin sonuna kadar en keyifli anlarınızı anıya çevirmeniz için yardımcı oluyor.

24 saat çağrı merkezimiz ile müşterilerimizin her an bir telefon kadar uzağında oluyor, Holimax müşteri temsilcilerimiz ile tesislerinizde geçirdiğiniz tüm süreçlerinize eşlik ediyoruz.

Dilerseniz şimdi tatilinizi planlayabiliriz…

holimax.com
03 Regnum Partners

Regnum Partners Türkiye’deki tüm sektörlere influencer iletişimi yapan, markaları influencer’larla bir araya getirerek, kurumlara özel satış stratejileri belirleyen bir marka olarak hayata geçirildi. Turizm sektörüne özel “Smart Affilate Programı”nı da Türkiye’de ilk defa uygulamaya başlayan Regnum Partners, yüzlerce influencer ile Türkiye’nin turizm tesislerinin tanıtımına katkı sağlıyor.

Bünyesinde bulundurduğu Türk ve uluslararası influencer’lar ile hizmet verdiği sektörlerin ve markaların faaliyetlerine hız kazandırmayı hedefleyen Regnum Partners, dijital reklamcılık dünyasında yapılmayanı yapıyor ve ekonomimize hız kazandırmayı amaçlıyor.

04 Le Chic Fethiye Otel
 

Turizm sektöründe elde ettiği başarıların ardından CRM Grup, Le Chic Fethiye Otel ile müşterilerine kapılarını açıyor. Fethiye kent merkezine yaklaşık 38 km uzaklıkta, Karaağaç’ın Yediburunlar mevkiinde seçkin, şık ve sıra dışı tatil deneyimleri sunma gayesiyle yola çıkan Le Chic Fethiye Otel, doğanın ortasında, Ege maviliklerinin üzerinde 7 adet dome’dan (kubbe tipi odalar) oluşup, kişiye özel havuzları, konforlu ve keyifli konaklama detayları, romantik konumu ve doğaya dost yaklaşımıyla benzersiz tatil anıları vadediyor. Hafızalarda yer edecek eşsiz manzarası, lezzetli yemekleri, sakin doğası ve konseptiyle ön plana çıkan Le Chic, tatil anlayışını bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor.

lechicfethiye.com
Sektörler
Turizm

10 yıldır turizm sektöründe edindiği tecrübelerle, sektörün önde gelen markalarına yol arkadaşlığı yapan CRM Grup, 2021 yılı itibariyle masanın diğer tarafına da geçerek Holimax ile opersyonlarına başladı. Turizm sektöründe pazarlama tecrübelerini, son kullanıcıyla da paylaşan CRM Grup, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri oldu. Turizmde fark yaratmayı hedefleyen CRM Gup, Regnum Partners ile de Türkiye’nin ilk turizm sektörüne özel influencer ajansını kurdu.

Keşfet
Eğlence

CRM Grup ve 24 Gayrimenkul iştirakiyle 2018 yılında Avrupa eğlence çatısı altında hayata geçirilen Türkiye’nin ilk ve en büyük trambolin konseptli parkı “Flyzone” 2021 yılına 5. Şubesiyle giriyor. 2020 yılı sonunda “Cadde soft play” konseptiyle hayata geçirilen Dumadum’un kapılarını açan Avrupa Eğlence, Türkiye’nin İlk İllüzyon ve Oyuncak Müzesini’de Haziran ayında ziyaretçileriyle buluşturdu.

Keşfet
Gayrimenkul

2010 yılından beri gayrimenkul sektörünün dijital reklamcılık alanında önde gelen çözüm ortaklarından biri olan Crm Group, sektöre çözüm üretmek amacıyla hayata geçirilen projeleriyle de öne çıkıyor.

Keşfet
Teknoloji

Son yıllarda teknoloji sektöründe de yoğun olarak çalışmalarını sürdüren CRM Group, teknoloji alanında da tüm sektörlerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Yazılım geliştirme konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Rakam Teknoloji’yi çatısı altında bulunduran CRM Group, Türkiye’nin en önemli markalarına teknolojik altyapı desteği sağlıyor. Aynı zamanda “Melek Yatırımcı” olarak hayata geçirdiği KODIO uygulamasıyla, Türkiye’nin e-ticaret sistemine alternatif bir model üreten CRM Group, bu projesinin lansmanına da gün sayıyor.

Keşfet
Sağlık

12 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla sağlık turizminde HealDone markası ile hizmet veren CRM Group, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Avustralya’dan ülkemize gelen misafirlere sağlık hizmetinde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyor.

Keşfet
Reklamcılık

Sosyal medya reklamcılığı, satış odaklı strateji geliştirme, müşteri memnuniyeti ve doğru hedefleme stratejileri üzerine faaliyetlerini sürdüren CRM Group, CRM Medya ile Türkiye’de emlaktan, turizme, eğlence sektöründen sağlık sektörüne kadar pek çok sektörde hizmet vermektedir. 360 derece ajans hizmeti sunan CRM Medya, kurulduğu günden bu yana Google tarafından 12 kere “En iyi Partner” ödülünün sahibi olmuştur.

Keşfet
Müzik ve Yayıncılık

Türkiye’nin ödüllü reklam ajansı CRM Medya, yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip etme misyonuyla başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor. Türkiye’nin ilk fenomen akademisi Boom Club’ı hayata geçiren, son dönemin trend Youtube kanallarından biri olan “Mekanın Sahibine Geldik” kanalının yapımcılığını üstlenen CRM Grup, müzik sektöründe de Woop müzik ortaklığıyla adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Keşfet
Gıda

Yeme içme sektöründe de önemli oyunculardan biri olmaya hazırlanan CRM Grup, Flyzone Coffe markasının ardından Fanburger markasını hayata geçirerek önemli yatırımlarından birine daha imzasını attı. 2022’de şube sayısını 15’ye, 2023 de ise bu rakamı 30’a çıkarmayı hedefleyen CRM Grup, hamburger zincirlerini Tüm Türkiye’ye yaymayı hedefliyor.

Keşfet
İletişim PR

Deneyimli kadrosuyla müşterilerine kurumsal kimlik oluşturma, medya iletişimi, medya danışmanlığı, kriz iletişimi, marka konumlandırması, şirket içi pazarlama eğitimleri gibi alanlarda destek veren CRM İletişim, algı ve itibar yönetimi, yönetici görünürlük çalışmaları ve strateji geliştirme alanlarında en iyi hizmeti veriyor. Farklı sektörlerde PR ve iletişim desteği sağlayan ve bunu yılların getirdiği bilgi ve tecrübeyle yapan CRM Grup, iletişim danışmanlığı hizmetini bünyesine eklemesiyle 360 dijital ajans ayağını tamamlamış oldu.

Keşfet