Teknoloji Sektöründeki Firmalarımız

Son yıllarda teknoloji sektöründe de yoğun olarak çalışmalarını sürdüren CRM Group, teknoloji alanında da tüm sektörlerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Yazılım geliştirme konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Rakam Teknoloji’yi çatısı altında bulunduran CRM Group, Türkiye’nin en önemli markalarına teknolojik altyapı desteği sağlıyor. Aynı zamanda “Melek Yatırımcı” olarak hayata geçirdiği KODIO uygulamasıyla, Türkiye’nin e-ticaret sistemine alternatif bir model üreten CRM Group, bu projesinin lansmanına da gün sayıyor.

01 Rakam Teknoloji

CRM Grubun çatısı altında bulunan, yazılım geliştirme konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Rakam Teknoloji, Türkiye’nin en önemli markalarına teknolojik altyapı desteği sağlıyor. Rakam Teknoloji; emlak, turizm ve otomotiv sektörü başta olmak üzere perakende ve sağlık hizmeti gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren firmalara özel yazılım geliştirme, mobil uygulama, web sitesi uygulama, raporlama, tedarik zinciri yönetimi ve canlı destek uygulamaları, danışmanlık, proje yönetimi ve entegrasyon konularında hizmet sunuyor.

rakam.com
Gelişmeler

Sağlık turizmi Rakam Crm Audit’in gücü ile birleşti.

İleti Yönetim Sistemi

Sağlık turizmi Rakam Crm Audit’in gücü ile birleşti.

İleti Yönetim Sistemi

02 Kodio App İndirimin yeni kodu

CRM Grubun melek yatırımcılığını üstlendiği KODIO uygulaması, tüm sektörlere hitap eden bir indirim platformu olarak tasarlandı. Markaların kendi indirimlerini yaratabildikleri bir altyapı ile hayata geçirilen KODIO’da kullanılan yapay zeka ile markalar istedikleri hedef kitleye indirim kodlarını göndererek doğru hedefe doğru indirimi ulaştırabiliyor. Kurumsal uygulama ile tüm markaların kendilerine özel indirimler yapabilmeleri, bireysel uygulama ile ise tüketicilerin tüm indirim kodlarına tek bir platform üzerinden erişebilmeleri sağlanıyor.

03 Edupro Etkileşimli Uzaktan Eğitim Sistemi

Edupro, CRM Grubun güçlü video altyapısı ile uzaktan online bir şekilde yapılması planlanan sunum, konferans ve eğitimleri daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Kayıt ve tekrar izleme, masaüstü paylaşımı, beyaz tahta ve sunum paylaşımı özelliklerine sahip olan Edupro, hem şirketler hem de okullar için aranan ‘Etkileşimli Uzaktan Eğitim Sistemi’ olmayı amaçlıyor.

edupro.com.tr
Sektörler
Turizm 10 yıldır turizm sektöründe edindiği tecrübelerle, sektörün önde gelen markalarına yol arkadaşlığı yapan CRM Grup, 2021 yılı itibariyle masanın diğer tarafına da geçerek Holimax ile opersyonlarına başladı. Turizm sektöründe pazarlama tecrübelerini, son kullanıcıyla da paylaşan CRM Grup, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri oldu. Turizmde fark yaratmayı hedefleyen CRM Grup 2021 yılında LaLucci Otel’i bünyesine katarak, işletmecilikte de boy gösterdi. 2022 yılının en büyük turizm sektöründeki dijital yatırımına imzasını atan CRM Grup, tatil.com u satın aldı.

 

Keşfet
Eğlence

CRM Grup ve 24 Gayrimenkul iştirakiyle 2018 yılında eğlence yatırımları yapmak üzere kurulan Avrupa Eğlence, bugün Türkiye’nin eğlence sektöründe faaliyetlerine hız kesmeden devam eden markası haline geldi. 2019 yılında Türkiye’nin en büyük trambolin parkı “Flyzone” u hayata geçiren Avrupa Eğlence bugün trambolin park sayısını 5’e, Türkiye’nin ilk Oyuncak ve İllüzyonu birleştiren müzesi Wox Türkiye’nin şube sayısını ise 2’ye çıkardı. “Cadde softplay” konseptiyletasarlananDumadum markası ile de çocukların vazgeçilmez markasına da imzasını atan Avrupa Eğlence, Dumadum’un da şube sayısını artırmayı hedefliyor.

Keşfet
Gayrimenkul

2010 yılından beri gayrimenkul sektörünün dijital reklamcılık alanında önde gelen çözüm ortaklarından biri olan CRM Grup, yenilikleri takip eden ve dünyaya ayak uyduran projeleriyle de sektörün yol arkadaşı olmaya devam ediyor.

Keşfet
Teknoloji

Son yıllarda teknoloji sektöründe de yoğun olarak çalışmalarını sürdüren CRM Grup, hizmet verdiği sektörlerin teknolojik yatırımlarına da yön veriyor. Yazılım geliştirme konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Rakam Teknoloji’yi çatısı altında bulunduran CRM Grup, Türkiye’nin en önemli markalarına teknolojik altyapı desteği sağlıyor. Aynı zamanda “Melek Yatırımcı” olarak hayata geçirdiği KODIO uygulamasıyla, Türkiye’nin e-ticaret sistemine alternatif bir model üreten CRM Grup, bu projesinin lansmanına da gün sayıyor.

Keşfet
Sağlık

Türkiye’nin en önemli döviz sağlayan ve cari açığa en büyük katkıyı sağlayan sektörlerin başında gelen sağlık turizminde önemli bir aktör olan HealDone, CRM Grup bünyesinde hizmet veriyor. HealDone, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Avustralya’dan ülkemize gelen misafirleri Türkiye’nin en başarılı hekimleriyle buluşturuyor. Sağlık turizmi operasyonlarını profesyonel ve uluslararası kadrosuyla gerçekleştiren CRM Grup, resort turizmindeki başarısını sağlık turizminde de sürdürüyor.

Keşfet
Reklamcılık

Markaları, tüketicilerle buluşturmaya yönelik tüm reklam süreçleri yönetimini de hizmet yelpazesine ekleyen CRM Grup, CRM Medya, Union İstanbul markalarıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Sosyal medya reklamcılığı, medya satın alma, satış odaklı strateji geliştirme, doğru hedefleme stratejileriyle müşteri memnuniyeti gibi hizmetler sunan CRM Medya ve Union İstanbul, 360 derece ajans hizmetiyle markalara yol arkadaşlığı yapıyor.

Keşfet
Müzik ve Yayıncılık

2021 yılında medya ve prodüksiyon yatırımlarına da start veren CRM Grup, yine çatısı altında bulunan WOOP Müzik ile müzik projelerine de imzasını atmaya başladı. Dijital dünyadaki projelerini Türkiye’nin en sevilen Youtube kanallarından biri haline gelen ve kısa sürede 100.000 aboneye ulaşan “Mekanın Sahibine Geldik” programıyla taçlandıran CRM Grup, influencer iletişimi alanındaki yatırımlarıyla da dikkat çekiyor.

Keşfet
Gıda

Eğlence sektöründeki yatırımlarıyla birlikte, Flyzone Coffee markasını da hayata geçiren CRM Grup, özel yapım kahveleriyle eğlence merkezlerini ziyaret edenlere keyifli bir mola yaşatıyor. Flyzone Coffee’lerin şube sayılarının 2024 yılı içerisinde 20’ye çıkarılması hedefleniyor.

Keşfet
Medya İletişimi PR

Deneyimli kadrosuyla müşterilerine kurumsal kimlik oluşturma, medya iletişimi, medya danışmanlığı, kriz iletişimi, marka konumlandırması, şirket içi pazarlama eğitimleri gibi alanlarda destek veren CRM İletişim, algı ve itibar yönetimi, yönetici görünürlük çalışmaları ve strateji geliştirme alanlarında en iyi hizmeti veriyor. Farklı sektörlerde PR ve iletişim desteği sağlayan ve bunu yılların getirdiği bilgi ve tecrübeyle yapan CRM Grup, iletişim danışmanlığı hizmetini bünyesine eklemesiyle 360 dijital ajans ayağını tamamlamış oldu.

Keşfet