CRM GRUP’u yakından tanıyın
Yenilikçi, teknolojiyi takip eden, müşteri odaklı, güleryüzlü hizmet anlayışıyla Yeni Nesil Şirketler Grubu…

2012 yılında dijital dünya ile markaları ortak bir noktada buluşturma misyonu ile kurulan CRM Group, bugün çatısı altında bulundurduğu 15 adet markayla, yüzlerce projeye imzasını atmıştır. Eğlenceden, gayrimenkule, sağlık turizminden, medyaya kadar çok sayıda sektörde başarılarıyla adından söz ettirmektedir. 2021 yılında ise yeme-içme sektörüne de adım atan CRM Group, iletişim, influencer marketing, teknoloji ve medya sektöründe de Türkiye’de ilkleri yapma hedefiyle yoluna devam etmektedir. 180 kişilik profesyonel kadrosuyla, markalarını uluslararası arenaya taşımayı hedefleyen CRM Group, kısa sürede dünya markalarıyla rekabet etmeye hazırlanıyor.

CRM Group, prestijli markalara aracılık ederek markaları en doğru yerde ve şekilde konumlandırmayı amaçlamaktadır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda ve şirketin deneyimli ekibinin yaptığı analizlerle marka yararına reklamcılık stratejileri üreterek müşterilerini mutlu etmeyi hedeflemektedir. Bir diğer yandan da eğlence sektöründe ilkleri hayata geçirerek ziyaretçileriyle kurduğu doğru ilişkiler sayesinde, marka güvenilirliğini sağlayan CRM Group, son dönemde yaptığı medya ve turizm yatırımlarıyla da sektörlerinin en büyük aktörlerinden biri olmayı amaçlamaktadır.

Enerjinizi önemsiyor, değerlerinizi benimsiyoruz. Bunlar bizi en iyi sonuçları vermemiz için motive ederek bizi en iyi meslektaşlar olmaya itiyor ve çözüm sunmak için ihtiyaçların ötesine geçmeye zorluyor.

Kilit noktamız olan önem vermek, bu kadar çok müşterimizin 10 yıldan fazla süredir bizimle birlikte olmasının en büyük nedenidir.